Ceļojošā fotoizstāde “Zaļie dārgumi” apskatāma t/c “AKROPOLE Rīga”

Projekta LIFE FOR SPECIES ietvaros izveidotā ceļojošā fotoizstāde "Zaļie dārgumi", kurā iespējams aplūkot dažādu retu, apdraudētu un aizsargājamu sugu fotogrāfijas, līdz 14. jūnijam apskatāma “AKROPOLE Rīga”.

Ikvienam izstādes apmeklētājam ir iespēja iepazīties ar Latvijas dabas daudzveidību un krāšņumu, kā arī iespējamo rīcību bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai.

Skaisti, interesanti un izglītojoši – apmeklē fotoizstādi no 29. maija līdz 14 jūnijam “AKROPOLE Rīga” pasākumu zonā, starp A un F ieeju. 

Atgādinām, ka līdz 26. maijam kopš izstādes atklāšanas brīža, tā bija apskatāma LU Dabas akadēmiskajā centrā. Pirmajā izstādes mēnesī, jebkurš tās apmeklētājs varēja nobalsot par trīs bildēm, izvēloties savus favorītus. Balsošanas aktivitāte un konkurence bija ļoti sīva, tādēļ izvēloties uzvarētājus, vienādu punktu skaita gadījumā, priekšroka tika dota tiem fotogrāfiju autoriem, kuri iepriekš nebija saņēmuši žūrijas vērtējuma balvas.

Izstādes apmeklētāju balsojuma rezultāti:

🥇 1. vieta: Karīna Dukule-Jakušenoka; Foto "Mednis (Tetrao urogallus)"

🥈 2. vieta: Vilnis Zoldners; Foto "Pelēkais ronis - modele (Dubultu pludmale)"

🥉 3. vieta: Lauma Ķeire; Foto: “Kokvarde (Hyla arborea)”

Par balvu saņemšanu - sazināsimies individuāli ar uzvarētājiem, izmantojot anketā norādīto e-pasta adresi.

Vēlamies izteikt lielu pateicību ikvienam entuziastam, kas veltījis savu laiku dabas vērtību un sugu daudzveidības iemūžināšanai. Ceram, ka fotokonkurss bija vērtīgs mudinājums doties dabā un iepazīt Latvijā esošo sugu daudzveidību. 

Projekta finansētāji un partneri